Ilustrācija var atšķirties
Lexmark CS725de
Ražotājs: Lexmark
Ilustrācija var atšķirties
- Krāsu lāzerprinteris
- Drukas tehnoloģija: Krāsu lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas izšķirtspēja krāsa: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 47,00 lpp/min, Krāsa 47,00 lpp/min
- Displejs: Jā
- Maksimālā drukas jauda: 150 000 lpp./mēn.
- Papīra padeve: 650 lapa
Ražotājs:
Lexmark
Populāri produkti

Lexmark CS331dw
no 175,35€

Brother HL-L3215CW
no 205,35€

Brother HL-L3240CDW
no 257,76€

Brother HL-L3220CWE
no 230,90€

Kyocera Ecosys PA2100cx
no 353,99€

Brother HL-L8360CDW
no 409,00€

Brother HL-L3220CW
no 215,99€

HP Color LaserJet Pro 3202dw (499R0F)
no 256,75€

Kyocera Ecosys PA2600cwx
no 426,20€

HP Color Laser 150nw (4ZB95A)
no 210,55€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Return Program Toner Cartridge Lexmark magenta 12 000 pgs CS725de / CS725dte ( 74C2HM0 ) toneris

405,00€
405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Krāsu lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
|---|---|
| Drukas izšķirtspēja krāsa: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
| Drukas ātrums: | m/b 47,00 lpp/min, Krāsa 47,00 lpp/min |
| Maksimālā drukas jauda: | 150 000 lpp./mēn. |
| Papīra padeve: | 650 lapa |
| Maks. papīra padeve: | 2 300 lapa |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| NFC: | Jā |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 1 024,00 MB |
| Maks. atmiņas lielums: | 3 072,00 MB |
| Mediju formāti: | Aploksne 7 3/4, Aploksne DIN/ISO B5, Aploksne DIN/ISO C5, Aploksne DL, Aploksne Nr.10, Aploksne Nr.9, ASV-Likumīgs, ASV-vadītājs (JIS), DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, JIS B5, US-Letter |
| Printera valodas: | PCL5c (Printer Command Language), PCL6 Standarts (Printer Command Language), PDF 1.7, PostScript 3 |
| Īpašās funkcijas printeris: | Apple AirPrint, Droša Druka |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet (1000 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 53,00 dB |
| Izmēri: | P475,00 mm x A417,00 mm x D499,00 mm |
|---|---|
| Svars: | 36,30 kg |
Populāri produkti




















