Ilustrācija var atšķirties
Lexmark CS820de
Ražotājs: Lexmark
Ilustrācija var atšķirties
- Krāsu lāzerprinteris
- Drukas tehnoloģija: Krāsu lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1.200 dpi x 1.200 dpi
- Drukas izšķirtspēja krāsa: 1.200 dpi x 1.200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 57 lpp/min, Krāsa 57 lpp/min
- Displejs: Jā
- Papīra padeve: 650 lapa
- Krāsu displejs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lexmark CS820de
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lexmark
Populāri produkti

Lexmark CS331dw
no 175,60€

Brother HL-L3215CW
no 205,35€

Brother HL-L3240CDW
no 257,76€

Brother HL-L3220CWE
no 230,90€

Kyocera Ecosys PA2100cx
no 473,47€

HP Color Laser 150nw (4ZB95A)
no 210,90€

Brother HL-L8360CDW
no 410,15€

Canon i-Sensys LBP646Cdw
no 205,00€

Brother HL-L3220CW
no 215,99€

Brother HL-L8230CDW
no 312,07€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lexmark - Extra High Capacity - Magenta - Original - Tonerpatrone LCCP, LRP - für Lexmark CS820de, CS820dte, CS820dtfe (72K2XM0)

521,41€
526,40€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lexmark - Besonders hohe Ergiebigkeit - Gelb - original - Tonerpatrone LCCP, LRP - für Lexmark CS820de, CS820dte, CS820dtfe (72K2XY0)

521,41€
526,40€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Toner Lexmark cyan CS820 22 000 pgs CS820de / CS820dte / CS820dtfe ( 72K2XC0 ) toneris

720,00€
720,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lexmark Cs820de 21k0230

730,87€
730,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Toner Lexmark yellow CS820 22 000 pgs CS820de / CS820dte / CS820dtfe ( 72K2XY0 ) toneris

735,00€
735,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Lexmark - Besonders hohe Ergiebigkeit - Cyan - Original - Tonerpatrone LCCP - für Lexmark CS820de, CS820dte, CS820dtfe (72K0X20)

623,92€
628,91€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lexmark - Drucker-Transfer Belt LCCP - für Lexmark CS820de, CX820de, CX825de, CX860de (41X0245)

659,59€
664,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lexmark - Hohe Ergiebigkeit - Schwarz - Original - Tonerpatrone LCCP - für Lexmark CS820de, CS820dte, CS820dtfe, CX825de, CX825dte, CX825dtfe (72K0X10)

665,19€
670,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lexmark - Besonders hohe Ergiebigkeit - Cyan - Original - Tonerpatrone LCCP, LRP - für Lexmark CS820de, CS820dte, CS820dtfe (72K2XC0)

687,39€
692,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Toner Lexmark magenta CS820 22 000 pgs CS820de / CS820dte / CS820dtfe ( 72K2XM0 ) toneris

735,00€
735,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lexmark - Serviceerweiterung - Arbeitszeit und Ersatzteile - 4 Jahre - für Lexmark C6160, C6160de, CS820de, CS820dte (2359943)

823,39€
828,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Krāsu lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1.200 dpi x 1.200 dpi |
|---|---|
| Drukas izšķirtspēja krāsa: | 1.200 dpi x 1.200 dpi |
| Drukas ātrums: | m/b 57 lpp/min, Krāsa 57 lpp/min |
| Papīra padeve: | 650 lapa |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 1 GB |
| Mediju formāti: | Aploksne DIN/ISO C5, Aploksne DL, Aploksne Nr.10, ASV-Likumīgs, ASV-vadītājs (JIS), DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, JIS B5, US-Letter |
| Printera valodas: | PCL5c (Printer Command Language), PCL6 Standarts (Printer Command Language), PDF 1.7, PostScript 3 |
| Īpašās funkcijas printeris: | Apple AirPrint |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet (1000 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 57 dB |
| Izmēri: | P558,80 mm x A535,90 mm x D522,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 62,30 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lexmark CS820de
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















