Ilustrācija var atšķirties
Lexmark MC3224adwe
Ražotājs: Lexmark
Ilustrācija var atšķirties
- Viss vienā printeris
- Drukas tehnoloģija: Krāsu lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 600 dpi x 600 dpi
- Drukas izšķirtspēja krāsa: 600 dpi x 600 dpi
- Drukas ātrums: m/b 22 lpp/min, Krāsa 22 lpp/min
- Kopēšanas funkcija: Jā
- Skenēšanas funkcija: Jā
- Faksa funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lexmark MC3224adwe
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lexmark
Populāri produkti

Lexmark CX431adw
no 435,00€

Brother MFC-L3760CDW
no 379,83€

Kyocera Ecosys MA2600cwfx
no 259,99€

Brother DCP-L3560CDW
no 343,57€

Brother MFC-L8690CDW
no 499,69€

Brother DCP-L3520CDWE
no 324,08€

Canon i-Sensys MF664CDW
no 313,65€

Brother DCP-L3520CDW
no 367,05€

HP Color Laser MFP 179fwg (6HU09A)
no 294,42€

Canon i-Sensys MF752Cdw II
no 383,60€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lexmark Drukarka mc3224adwe 40n9150

279,57€
279,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 600 dpi x 600 dpi |
|---|---|
| Drukas izšķirtspēja krāsa: | 600 dpi x 600 dpi |
| Drukas ātrums: | m/b 22 lpp/min, Krāsa 22 lpp/min |
| Krāsu lāzers |
| Faksa funkcija: | Jā |
|---|---|
| Faksa ātrums: | 33,60 bps |
| Papīra padeve: | 250 lapa |
|---|---|
| Automātiska dokumentu padeve: | Jā |
| Maksimālā drukas jauda: | 30.000 lpp./mēn. |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 512 MB |
| Mediju formāti: | Aploksne DIN/ISO B5, Aploksne DIN/ISO C5, ASV-Likumīgs, ASV-vadītājs (JIS), DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, JIS B5 |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Printera valodas: | PCL5 (Printer Command Language), PCL6 Enhanced (Printer Command Language), PostScript 3 |
| Īpašās funkcijas printeris: | Apple AirPrint, Google Cloud Print, USB tiešā druka |
| Saskarnes: | Bezvadu LAN (802.11n), Bezvadu tīkls (802.11b), Bezvadu tīkls (802.11g), Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Ethernet RJ45 (10/100/1000 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 49 dB |
| Izmēri: | P411,20 mm x A344 mm x D394,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 19,40 kg |
| Kopēšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| Kopēšanas izšķirtspēja: | 600 dpi x 600 dpi |
| Kopēšanas ātrums: | m/b 22 lpp/min, Krāsa 22 lpp/min |
| Skenēšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| Skenēšanas ātrums: | 20 lpp/min m/b, 20 lpp/min krāsā |
| Skenēšanas izšķirtspēja: | 600 dpi x 600 dpi |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lexmark MC3224adwe
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















