Ilustrācija var atšķirties
Lexmark MS321dn
Ražotājs: Lexmark
Ilustrācija var atšķirties
- Lāzera printeris
- Drukas tehnoloģija: Monohroms lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 38,00 lpp/min
- Displejs: Jā
- Maksimālā drukas jauda: 50 000 lpp./mēn.
- Papīra padeve: 250 lapa
- Maks. papīra padeve: 350 lapa
Ražotājs:
Lexmark
Populāri produkti

Lexmark MS431dw
no 250,00€

Brother HL-L2400DWE
no 128,15€

HP LaserJet M110w (7MD66F)
no 92,15€

Brother HL-1110
no 48,32€

Brother HL-L2400DW
no 108,14€

Brother HL-L2447DW
no 180,00€

HP LaserJet Pro M209dw (6GW62F)
no 103,99€

Brother HL-L2350DW
no 96,63€

Epson AcuLaser M2300D
no 58,99€

Ricoh SP 230DNw
no 100,77€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lexmark 41X1229 - Maintenance Kit Fuser - für B2338dn B2442dn B2546dn MS321dn MS421dn M1242

310,81€
315,80€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Monohroms lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
|---|---|
| Drukas ātrums: | m/b 38,00 lpp/min |
| Maksimālā drukas jauda: | 50 000 lpp./mēn. |
| Papīra padeve: | 250 lapa |
| Maks. papīra padeve: | 350 lapa |
| Papīra papildu padeve: | 100 lapa |
| Displejs: | Jā |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 512,00 MB |
| Mediju formāti: | Aploksne 7 3/4, Aploksne DL, Aploksne Nr.10, Aploksne Nr.9, ASV-Likumīgs, ASV-vadītājs (JIS), DIN/ISO A3, DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, JIS B4, JIS B5, US-Letter |
| Printera valodas: | PCL5e (Printer Command Language), PCL6 Standarts (Printer Command Language), PDF 1.7, PostScript 3 |
| Īpašās funkcijas printeris: | Apple AirPrint |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet (1000 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 55,00 dB |
| Izmēri: | P399,00 mm x A259,00 mm x D373,00 mm |
|---|---|
| Svars: | 13,88 kg |
Populāri produkti



















