Ilustrācija var atšķirties
Lexmark MX510de
Ražotājs: Lexmark
Ilustrācija var atšķirties
- Viss vienā printeris
- Drukas tehnoloģija: Monohroms lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 42,00 lpp/min
- Kopēšanas funkcija: Jā
- Skenēšanas funkcija: Jā
- Faksa funkcija: Jā
- Displejs: Jā
Ražotājs:
Lexmark
Populāri produkti

HP LaserJet MFP M140w (2A130F)
no 140,00€

HP LaserJet Pro M234d (8J9K4F)
no 105,45€

Brother DCP-L2627DWE
no 160,00€

Brother MFC-L2860DWE
no 264,24€

Brother MFC-L3740CDWE
no 371,23€

HP Laserjet Pro MFP 4102dw (2Z622F)
no 287,09€

Brother MFC-L2800DW
no 205,00€

Brother DCP-L1640W
no 145,99€

Brother MFC-L2960DW
no 309,99€

Brother MFC-L2980DW
no 342,49€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lexmark 602X - 60F2X00 - Toner schwarz - für MX510de MX511de MX511dhe MX511dte MX611de MX611dhe MX611dte

211,63€
216,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LEXMARK project Toner MX510de/MX511de | 60F2X0E | 734646457378 | ETLEXMXK6020000

474,56€
474,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
|---|---|
| Drukas ātrums: | m/b 42,00 lpp/min |
| Monohroms lāzers |
| Faksa funkcija: | Jā |
|---|---|
| Faksa ātrums: | 33,60 Kb/s |
| Papīra padeve: | 350 lapa |
|---|---|
| Maks. papīra padeve: | 2 000 lapa |
| Automātiska dokumentu padeve: | Jā |
| Maksimālā drukas jauda: | 100 000 lpp./mēn. |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 512,00 MB |
| Maks. atmiņas lielums: | 2 560,00 MB |
| Mediju formāti: | DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6 |
| Displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Printera valodas: | PCL5e (Printer Command Language), PCL6 Standarts (Printer Command Language), PDF 1.7, PostScript 3 |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet (1000 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 56,00 dB |
| Izmēri: | P489,00 mm x A502,00 mm x D452,00 mm |
|---|---|
| Svars: | 21,80 kg |
| Kopēšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| Kopēšanas ātrums: | m/b 42 lpp/min |
| Skenēšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| Skenēšanas ātrums: | 41 lpp/min m/b, 19 lpp/min krāsā |
| Skenēšanas izšķirtspēja: | 1 200 dpi x 600 dpi |
Populāri produkti





















