Ilustrācija var atšķirties
Lexmark X4550
Ražotājs: Lexmark
Ilustrācija var atšķirties
- Printeris
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas izšķirtspēja krāsa: 4 800 dpi x 1 200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 15,00 lpp/min, m/b (melnraksts) 26,00 lpp/min, Krāsa 6,00 lpp/min, Krāsu (melnraksts) 18,00 lpp/min
- Faksa funkcija: Nē
- Kopēšanas ātrums: m/b 4 lpp/min, Krāsa 2 lpp/min
- Skenēšanas izšķirtspēja: 600 dpi x 1 200 dpi
- Krāsu dziļums: 48 Bit
Ražotājs:
Lexmark
Populāri produkti

Lexmark X2510
no 44,31€

Epson EcoTank ET-2876
no 230,00€

Canon Pixma MG2551S
no 40,37€

Canon MAXIFY GX6550
no 475,00€

Epson EcoTank ET-4800
no 264,25€

Canon Pixma TS8750
no 163,70€

Canon MAXIFY GX4050
no 370,77€

Canon Pixma TS3750i
no 41,40€

Epson EcoTank ET-2862
no 155,00€

Canon MAXIFY GX1050
no 267,56€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lexmark Nr. 35 - 18C0035E - Tinte Farbe (Cyan, Magenta, Gelb) - für P6210, X2530, X4550, X5070, X5075, X5260, X5320, X5340, X5410, X5490, X5495, Z1400

49,14€
54,13€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lexmark Nr. 34 XL - 18C0034E - Tinte schwarz - für P6210, X2530, X4550, X5070, X5075, X5260, X5320, X5340, X5410, X5490, X5495, Z1400

60,71€
65,70€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
|---|---|
| Drukas izšķirtspēja krāsa: | 4 800 dpi x 1 200 dpi |
| Drukas ātrums: | m/b 15,00 lpp/min, m/b (melnraksts) 26,00 lpp/min, Krāsa 6,00 lpp/min, Krāsu (melnraksts) 18,00 lpp/min |
| Faksa funkcija: | Nē |
|---|
| Maks. papīra padeve: | 100 lapa |
|---|---|
| Dupleksfunkcija: | Nē |
| Mediju formāti: | Aploksne 7 3/4, Aploksne DIN/ISO B5, Aploksne DIN/ISO C5, Aploksne DL, Aploksne Nr.10, Aploksne Nr.9, ASV-Likumīgs, ASV-vadītājs (JIS), DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, DIN/ISO B5 (JIS), US-Letter |
| Saskarnes: | Bezvadu tīkls (802.11g), USB 2.0 |
| Izmēri: | P453,00 mm x A177,00 mm x D325,00 mm |
|---|---|
| Svars: | 5,70 kg |
| Kopēšanas ātrums: | m/b 4 lpp/min, Krāsa 2 lpp/min |
|---|
| Skenēšanas izšķirtspēja: | 600 dpi x 1 200 dpi |
|---|---|
| Krāsu dziļums: | 48 Bit |
Populāri produkti




















