Ilustrācija var atšķirties
Liebherr CUele 2331-26
Ražotājs: Liebherr
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 193 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 157 l
- Saldētavas tilpums: 54 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Liebherr CUele 2331-26
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Liebherr
Populāri produkti

Liebherr CUele 2831-26
no 640,00€

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 420,72€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LIEBHERR CUele 2331 Pure Šaldytuvas-šaldiklis CUELE2331 (4016803145578) ( JOINEDIT77254644 ) Ledusskapis

620,00€
620,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 1778046 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 193 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 3 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 14 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Salona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Gudrais Sals: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 157 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 54 l |
| Novietošanas virsmas: | 3x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55 cm x A137,20 cm x D63 cm |
|---|---|
| Svars: | 50,20 kg |
| CUele 2331 997205751 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M
Liebherr CUele 2331-26
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















