Ilustrācija var atšķirties
Liebherr ICBNci 5153-22 Prime BioFresh NoFrost (994883551)
Ražotājs: Liebherr
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 166 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 175 l
- Saldētavas tilpums: 70 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Liebherr ICBNci 5153-22 Prime BioFresh NoFrost (994883551)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Liebherr
Populāri produkti

Liebherr CUele 2331-26
no 620,00€

Liebherr CUele 2831-26
no 640,00€

Liebherr CUe 2331-26 (997205551)
no 560,00€

Liebherr CTele 2131-26
no 520,00€

Gorenje RK4182PS4
no 279,50€

Gorenje RF4142PW4
no 205,87€

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 418,82€

Hisense RF540N4BI2
no 985,00€

Bomann KG 320.2
no 250,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Liebherr ICBNci 5153

1 935,70€
1 935,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis LIEBHERR ICBNci 5153 | ICBNci 5153 | 4016803115113

1 940,30€
1 940,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis LIEBHERR ICBNci 5153 | ICBNci 5153 | 4016803115113

2 318,35€
2 318,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Šaldytuvas LIEBHERR ICBNci 5153|ICBNci 5153

2 397,99€
2 397,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 1773998 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 166 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 6 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 9 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Skārienvadība: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 33 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 175 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 70 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P56 cm x A177,20 cm x D54,60 cm |
|---|
| ICBNci 5153 994883551 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Liebherr ICBNci 5153-22 Prime BioFresh NoFrost (994883551)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























