Ilustrācija var atšķirties
Logitech MX Mechanical Mini (Linear) (920-010772)
Ražotājs: Logitech
Ilustrācija var atšķirties
- Tastatūra
- Tastatūras pieslēgums: Bluetooth, USB, USB uztvērējs
- Bezvadu: Jā
- Tastatūras izkārtojums: QWERTZ
- Mehāniskā tastatūra: Jā
- Tastatūras apgaismojums: Jā
- Darbības rādiuss: 10 m
- Savienojumi: USB-C
Cenas vēsture
1M 3M6M
Logitech MX Mechanical Mini (Linear) (920-010772)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Logitech
Populāri produkti

Logitech MX Keys S
no 87,00€

Apple Magic Keyboard (MXCL3D/A)
no 103,50€

Asus ROG Azoth Extreme (90MP03MA-BKDA01)
no 541,26€

ASUS ROG Azoth (90MP0316-BKDA01)
no 227,80€

Apple Magic Keyboard (MK2A3D/A)
no 111,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Logitech Master Series MX Mechanical Mini - Tastatur - hinterleuchtet - kabellos - Bluetooth LE - QWERTZ - Deutsch - Tastenschalter: Linear - Graphite 920-010772

161,45€
166,44€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lētākais kopējais cena
Logitech LOGI MX Mech Mini Wl Illu Kbd GRAPH (DE) ( 920 010772 ) klaviatūra 920-010772

165,00€
165,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Logitech Master Series MX Mechanical Mini - Tastatur - hinterleuchtet - kabellos - Bluetooth LE - QWERTZ - Deutsch - Tastenschalter: Linear - Graphite | 920-010772 | 5099206103146 | 400106

171,05€
171,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P312,60 mm x A131,60 mm x D26,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 612 g |
| Bezvadu: | Jā |
|---|---|
| Tastatūras pieslēgums: | Bluetooth, USB, USB uztvērējs |
| Tastatūras izkārtojums: | QWERTZ |
| Mehāniskā tastatūra: | Jā |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
| Savienojumi: | USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Logitech MX Mechanical Mini (Linear) (920-010772)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Logitech
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Logitech MX PalmLogitech MX Palm RestLogitech MX VerticalLogitech OLogitech PRO G PROLogitech R800Logitech VLogitech MX Mechanical MiniLogitech MX MechanicalLogitech MX MiniLogitech MX Keys MiniLogitech MX Keys Mini MACLogitech G915 GL LinearLogitech MX Keys MX MasterLogitech MiniLogitech MX3Logitech MX Plus



























