Ilustrācija var atšķirties
Logitech Ultimate Ears Wonderboom
Ražotājs: Logitech
Ilustrācija var atšķirties
- Bluetooth skaļrunis
- Pārraides diapazons: 80 Hz - 20 kHz
- Efektivitāte: 86 dB pie 1 vata/1 metra
- Bluetooth: Jā
- Ūdensizturīgs līdz: 30 m
- Aizsardzības klase: IP X7
- Savienojumi: USB
- Akumulatora darbības laiks: 10 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Logitech Ultimate Ears Wonderboom
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Logitech
Populāri produkti

Logitech Ultimate Ears BOOM 4
no 120,35€

Bose SoundLink Flex (2. Gen.)
no 128,98€

Marshall Emberton II
no 108,63€

Marshall Acton III
no 239,00€

JBL Charge 6
no 128,36€

JBL Tuner 2
no 53,10€

JBL Xtreme 4
no 179,00€

JBL Flip Essential 2
no 59,00€

JBL Flip 6
no 86,75€

Sony SRS-LSR200
no 130,67€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Logitech Ultimate Ears WONDERBOOM PLAY Black 984-001948 (5099206122017) ( JOINEDIT89184446 ) datoru skaļruņi

59,00€
59,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Logitech Ultimate Ears Wonderboom Play 5099206122017 (5099206122017) ( JOINEDIT89805717 )

59,00€
59,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P93,50 mm x D93,50 mm x A102 mm |
|---|---|
| Svars: | 425 g |
| Efektivitāte: | 86 dB pie 1 vata/1 metra |
|---|---|
| Pārraides diapazons: | 80 Hz - 20 kHz |
| Bluetooth: | Jā |
| Ūdensizturīgs līdz: | 30 m |
| Aizsardzības klase: | IP X7 |
| Savienojumi: | USB |
| Akumulatora darbības laiks: | 10 h |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Logitech Ultimate Ears Wonderboom
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Logitech
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Logitech UPLogitech USB kameraLogitech USB receiverLogitech USB webcamLogitech VLogitech Vibe 100Logitech Webcam C930Logitech ZLogu Mazgāšanas KarcherLP DDRSimulators UltimateHuawei watch ultimateXbox Pass UltimateLogitech G Pro X LogitechLogitech LiftČats LogitechLogitech 520Logitech 435Logitech MiniLogitech 500




















