Ilustrācija var atšķirties
Logitech Z333
Ražotājs: Logitech
Ilustrācija var atšķirties
- PC skaļruņi
- Kanāli: 2.1
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, Audio ieeja (Cinch)
- Skaļruņu veids: Satelītu skaļrunis, Subvūfers
- Skaļruņa princips: 3-ceļi
- Nominālā slodze: kopā 40 W
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 80 W
- Pārraides diapazons: 55 Hz - 20 kHz
Cenas vēsture
1M 3M
Logitech Z333
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Logitech
Populāri produkti

Logitech Z-407
no 86,75€

Edifier S351DB
no 239,50€

Edifier CX7
no 127,78€

Edifier M60
no 109,00€

Razer Nommo V2 Pro
no 313,20€

Esperanza Giocoso 2.0 (EP110)
no 6,93€

Razer Clio
no 188,43€

Adam Audio D3V
no 245,45€

Edifier Studio R1280T
no 88,20€

Edifier Luna e25HD
no 180,20€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SPEAKER 2.1 Z333/980-001202 LOGITECH 980-001202

179,70€
179,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bezvadu: | Nē |
|---|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Audio ieeja (Cinch) |
| Bluetooth: | Nē |
| Strāvas padeve: | Barošanas bloks |
| Krāsa: | Melns |
| Izmēri: | P263 mm x A263 mm x D253 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,10 kg |
| Nominālā slodze: | kopā 40 W |
|---|---|
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 80 W |
| Pārraides diapazons: | 55 Hz - 20 kHz |
| Nominālā pretestība: | 6 Ω |
| Skaļruņu veids: | Satelītu skaļrunis, Subvūfers |
|---|---|
| Skaļruņa princips: | 3-ceļi |
| Kanāli: | 2.1 |
Cenas vēsture
1M 3M
Logitech Z333
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Logitech
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Logitech Z407Logitech Z407 BluetoothLogitech Z625Logitech Z906 5.1Logu Blīve KondicionierimLogu BlīvgumijasLogu LīmlentesLogu Tonēšanas PlēveLOR kapsulasLucky John VanrexLogitech G Pro X LogitechLogitech LiftČats LogitechLogitech 520Logitech 435Logitech MiniLogitech 500Logitech 360Logitech OLogitech 120















