Ilustrācija var atšķirties
Louis Poulsen PH 3/2 galda lampa
Ražotājs: Louis Poulsen
Ilustrācija var atšķirties
- Galda lampa
- Lampas veids: Galda lampa
- Energoefektivitātes klase: E
- Lampas jauda: 40 W
- Lampu skaits: 1
- Lampas cokols: E14
- Kabeļa garums: 2,10 m
- Materiāls: Hroms, Stikls
Cenas vēsture
1M 3M6M
Louis Poulsen PH 3/2 galda lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Louis Poulsen
Populāri produkti

Louis Poulsen PH 5
no 829,90€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Louis Poulsen PH 3/2 galda lampa ar spīdīgu hromētu virsmu 6090089

1 301,51€
1 301,51€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Louis Poulsen PH 3/2 galda lampa misiņa balta 6090205

1 423,52€
1 423,52€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Vairāk piedāvājumu
Louis Poulsen PH 3 1/2-2 1/2 galda lampa brūna/geltenā krāsā 6090262

1 484,53€
1 484,53€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Louis Poulsen PH 3 1/2-2 1/2 galda lampa brūna/balta 6090261

1 484,53€
1 484,53€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Louis Poulsen PH 3 1/2-2 1/2 galda lampa brūna/zaļa 6090263

1 484,53€
1 484,53€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Diametrs: | 29 cm |
|---|---|
| Izmēri: | A47,20 cm |
| Svars: | 2,50 kg |
| Materiāls: | Hroms, Stikls |
|---|
| Lampas veids: | Galda lampa |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | E |
| Lampas jauda: | 40 W |
| Lampu skaits: | 1 |
| Lampas cokols: | E14 |
| Kabeļa garums: | 2,10 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Louis Poulsen PH 3/2 galda lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















