Ilustrācija var atšķirties
Louis Poulsen Toldbod 250 piekaramā lampa
Ražotājs: Louis Poulsen
Ilustrācija var atšķirties
- Lampas veids: Piekaramā/griestu lampa
- Piekarināmais gaismeklis
- Izmēri: Ø 25 x H 254 cm, Kabelis: L 300 cm max.
- Apgaismojuma koncepts pēc Poula Henningsena
- Vienmērīgi, aplī simetriska gaisma bez apžilbināšanas
- Klasisks, vienkāršs dizains atbilst ziemeļvalstu stilam
Cenas vēsture
1M 3M6M
Louis Poulsen Toldbod 250 piekaramā lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Louis Poulsen
Populāri produkti

Louis Poulsen Panthella 160 Portable
no 142,90€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,85€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Steinel XLED home 2 XL
no 121,90€

Paul Neuhaus Helena (1121-95-3)
no 54,90€

Makita DEADML814
no 278,35€

Steinel L 190 S
no 108,90€

Steinel L 605 S
no 118,90€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Louis Poulsen piekaramais gaismeklis Toldbod 250 tumši rožains 6090235
4 - 7 dienas

432,13€
432,13€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Louis Poulsen piekaramais apgaismojums Toldbod 250 balts 6090232
11 - 16 dienas

452,47€
452,47€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Louis Poulsen piekaramais apgaismojums Toldbod 250 gaiši pelēks 6090233
4 - 7 dienas

452,47€
452,47€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Louis Poulsen piekaramais apgaismojums Toldbod 250 melns 6090231
11 - 16 dienas

452,47€
452,47€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Piekarināmais gaismeklis |
| Izmēri: Ø 25 x H 254 cm, Kabelis: L 300 cm max. |
| Apgaismojuma koncepts pēc Poula Henningsena |
| Vienmērīgi, aplī simetriska gaisma bez apžilbināšanas |
| Klasisks, vienkāršs dizains atbilst ziemeļvalstu stilam |
| Lampas veids: | Piekaramā/griestu lampa |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Louis Poulsen Toldbod 250 piekaramā lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Louis Poulsen
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Love DVDlove songsLove TinyLow profile keyboardLowa SandalesLowa ZābakiLower Pressure RollerLr44 1.5 VLukturis Ar AkumulatoruLāzerprintera KārtridžiĀra piekaramā lampaPārklājs 250x250Saulessargs 250x250Piekaramā tualete komplektāMig 250Mēness LampaKvarca LampaSauna LampaCepeškrāsns lampaKontaktligzdas lampa





















