Ilustrācija var atšķirties
Lupus LE202
Ražotājs: Lupus
Ilustrācija var atšķirties
- Tīkla kamera
- Kameras tips: WLAN
- Izšķirtspēja: 2.304 Pikseļi x 1.296 pikseļi
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11b, 802.11g
- LAN ātrums: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab)
- Kadru frekvence: 20 kadri/s
- Gaismas jutība: 0,10 lx
- Kustības sensors: Jā
Ražotājs:
Lupus
Populāri produkti

Lupus LE228 PoE
no 235,60€

Eufy EufyCam 2C
no 243,70€

Eufy Floodlight Cam E340
no 157,65€

Reolink Lumus Series E430
no 38,00€

TP-Link Tapo C425
no 76,85€

Blink Outdoor 4. paaudze (1 kamera)
no 73,22€

Bosch Smart Home Eyes Außenkamera II
no 354,16€

Eufy SoloCam S40
no 52,54€

Blink Outdoor 4. Generation (2 Kameras)
no 123,41€

TP-Link Tapo C420
no 74,99€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kamera IP Lupus Electronics Lupus - Kamera IP LE202 3MP WLAN do zastosowań zewnętrznych, gniazdo SD, 100 , noktowizor, wykrywanie ruchu, aplikacja iOS i Android, można ją zintegrować z systemem alarmowym inteligentnego domu LUPUSEC | 10202 | 4260195434295

71,80€
71,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kamera IP Lupus Electronics Lupus - Kamera IP LE202 3MP WLAN do zastosowań zewnętrznych, gniazdo SD, 100 , noktowizor, wykrywanie ruchu, aplikacja iOS i Android, można ją zintegrować z systemem alarmowym inteligentnego domu LUPUSEC | 10202 | 4260195434295

75,40€
75,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Gaismas jutība: | 0,10 lx |
|---|---|
| Kustības sensors: | Jā |
| Kaimiņos esošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 67 |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
| Savienojumi: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Izmēri: | A70 mm x D165 mm |
|---|---|
| Svars: | 490 g |
| Izšķirtspēja: | 2.304 Pikseļi x 1.296 pikseļi |
|---|---|
| Kadru frekvence: | 20 kadri/s |
| Kameras tips: | WLAN |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11b, 802.11g |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
Populāri produkti

















