Ilustrācija var atšķirties
Makita DA3011FJ
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Leņķa urbis
- Patērētā jauda: 450 W
- Apgriezienu skaits: 0 apgr./min - 2.400 apgr./min
- Urbja diametrs koksnei: Ø 25 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 10 mm
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 1,50 mm - 10 mm
- Labās/kreisās puses gaita: Jā
- Prožektors: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DA3011FJ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita HR3210C
no 519,40€

Scheppach DP19Vario
no 304,60€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 255,12€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€

Optimum DX 13V (3020150)
no 1 393,92€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita Werkzeug GmbH DA3011FJ - Winkelbohrmaschine - 450 W

334,14€
339,13€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
Apraksts
MAKPAC 1. izmērs, ātrās stiprināšanas urbummašīnas čaks 10 mm
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Izmēri: | P61 mm x G282 cm x A93 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,60 kg |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 25 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 10 mm |
| Patērētā jauda: | 450 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 0 apgr./min - 2.400 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DA3011FJ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Makita
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Makita ddf484Makita Elektriskais MotorzāģisMakita elektriskais zāles pļāvējsMakita Elektriskais ZāģisMakita Elektriskais Ķēdes ZāģisMakita Galda ZāģisMakšķerēšanas KrēsliMammut ApaviMakita LedusskapisMakita Kastemakita triecienatslēgaMakita FleksisMakita radioInstrumenti MakitaMakita Dārza ŠķēresMakita Urbjmašīnas KomplektsMakita Orbitālā SlīpmašīnaMakita Zaru Zāģis




















