Ilustrācija var atšķirties
Makita DDF484TB3J
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 2.000 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 30 Nm
- Griezes moments cietā: 54 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 38 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DDF484TB3J
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Einhell IMPAXXO 18/400 (4510070)
no 121,60€

DeWalt DCF922N
no 154,11€

Einhell TH-CD 12-2 Li (4513660)
no 43,00€

Einhell TE-SD 3,6/1 Li (4513501)
no 31,60€

Festool TXS 12 2,5-Set (576874)
no 384,08€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita DDF484TB3J, 18V (3x Li-Ion baterijas 5.0Ah) akumulatora urbjmašīna 0088381860352

639,40€
639,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 3 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Izmēri: | P7,90 cm x A26,10 cm x D17,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,50 kg |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 38 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 2.000 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 30 Nm |
| Griezes moments cietā: | 54 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DDF484TB3J
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Makita
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Makita Elektriskais MotorzāģisMakita elektriskais zāles pļāvējsMakita Elektriskais ZāģisMakita Elektriskais Ķēdes ZāģisMakšķerēšanas KrēslsMammut ApaviMakita LedusskapisMakita Kastemakita triecienatslēgaMakita FleksisMakita radioInstrumenti MakitaMakita Dārza ŠķēresMakita Urbjmašīnas KomplektsMakita Orbitālā SlīpmašīnaMakita Zaru Zāģis























