Ilustrācija var atšķirties
Makita DHP482RFX1
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 600 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 28.500 1/min
- Urbja diametrs koksnei: Ø 38 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DHP482RFX1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Einhell IMPAXXO 18/400 (4510070)
no 121,60€

DeWalt DCF922N
no 154,11€

Einhell TH-CD 12-2 Li (4513660)
no 43,00€

Einhell TE-SD 3,6/1 Li (4513501)
no 31,60€

Festool TXS 12 2,5-Set (576874)
no 384,08€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita Triecienurbjmašīna akum. DHP482RFX1 18V 2x3.0Ah ar pieder. 74gb

219,99€
219,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 3 Ah |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 38 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Urbja diametrs akmenim: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 600 apgr./min - 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 28.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DHP482RFX1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Makita
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Makita Elektriskais MotorzāģisMakita elektriskais zāles pļāvējsMakita Elektriskais ZāģisMakita Elektriskais Ķēdes ZāģisMakšķerēšanas KrēslsMammut ApaviMakita LedusskapisMakita Kastemakita triecienatslēgaMakita FleksisMakita radioInstrumenti MakitaMakita Dārza ŠķēresMakita Urbjmašīnas KomplektsMakita Orbitālā SlīpmašīnaMakita Zaru Zāģis























