Ilustrācija var atšķirties
Makita DHR264ZJ
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.200 apgr./min
- Nominālais spriegums: 36 V
- Maks. triecienu skaits: 4.800 1/min
- Trieciena enerģija: 3 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 26 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 32 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
- Labās/kreisās puses gaita: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DHR264ZJ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita HR3210C
no 519,85€

Scheppach DP19Vario
no 305,50€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 255,12€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€

Optimum DX 13V (3020150)
no 1 393,92€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita DHR264ZJ 18V bu ( DHR264ZJ )

405,00€
405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| SDS-Plus: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Dziļuma ierobežotājs |
| Izmēri: | P11,60 cm x D35 cm x A23,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,70 kg |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 26 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.200 apgr./min |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 36 V |
| Maks. triecienu skaits: | 4.800 1/min |
| Trieciena enerģija: | 3 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DHR264ZJ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Makita
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Makita Elektriskais MotorzāģisMakita elektriskais zāles pļāvējsMakita Elektriskais ZāģisMakita Elektriskais Ķēdes ZāģisMakšķerēšanas KrēslsMammut ZābakiMakita LedusskapisMakita Kastemakita triecienatslēgaMakita FleksisMakita radioInstrumenti MakitaMakita Dārza ŠķēresMakita Urbjmašīnas KomplektsMakita Orbitālā SlīpmašīnaMakita Zaru Zāģis




















