Makita DHS710Z
Ilustrācija var atšķirties

Makita DHS710Z

Ražotājs: Makita
Makita DHS710Z
Ilustrācija var atšķirties
no 215,00līdz 354,4616 PiedāvājumiRažotājs: Makita
  • Zāģis
  • Zāģa tips: Rokas ripzāģis
  • Apgriezienu skaits: 4 800 apgr./min
  • Strāvas padeve: Akumulators
  • Nominālais spriegums: 36 V
  • Zāģa asmens urbums: 30 mm
  • Zāģa asmens diametrs: Ø 190 mm
  • Maks. griešanas dziļums pie 45°: 49 mm
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
Makita DHS710Z
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

16 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Makita DHR202ZJ Borehammer 18V 1 9Joule DHS710Z (0088381654555) ( JOINEDIT90755886 )
prodImage
215,00
215,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora ripzāģis, 2x18 V, 68,5 mm, ø190x30mm, Bez akumulatora un lādētāja! DHS710Z Makita DHS710Z
5 dienas
prodImage
247,50
247,50
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora ripzāģis Makita DHS710Z
prodImage
271,00
271,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita akumulatora ripzāģis DHS710Z, bez akumulatora un lādētāja
prodImage
275,21
275,21
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita Pilarka tarczowa Makita DHS710Z 2 x 18 V 190 mm M DHS710Z
prodImage
301,27
301,27
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pilarka tarczowa Makita DHS710Z 2 x 18 V 190 mm | M DHS710Z | 0088381654555
prodImage
312,05
312,05
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ripzāģis 2x18V, 68.5mm DHS710Z Makita (DHS710Z)
2 dienas
prodImage
313,06
315,91
Piegāde: 2,85
ar piegādi: 2,85
Makita DHS710Z 2 x 18 V 190 mm | M DHS710Z | 0088381654555
prodImage
315,00
315,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita Pilarka tarczowa Makita DHS710Z 2 x 18 V 190 mm Ripzāģis WLONONWCRFSWP
15 dienas
prodImage
315,20
315,20
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita DHR202ZJ rotary hammer 1100 RPM | DHS710Z | 0088381654555 | WLONONWCRFSWP
prodImage
318,27
321,77
Piegāde: 3,50
ar piegādi: 3,50
Makita DHR202ZJ rotary hammer, 1100 RPM DHS710Z
prodImage
318,31
318,31
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita DHR202ZJ Rotary Hammer 18V SDS-Plus (Body Only)
prodImage
320,56
325,55
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Ripzāģis Makita DHS710Z 2 x 18 V 190 mm | M DHS710Z | 0088381654555
prodImage
324,20
324,20
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pilarka tarczowa Makita DHS710Z 2 x 18 V 190 mm M DHS710Z
prodImage
335,13
335,13
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita DHS710Z 18 V Akumulatora Ripzāģis 190 mm M DHS710Z
5 dienas
prodImage
342,90
342,90
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora ripzāģis Makita DHS710Z; 2x18 V (bez akumulatora un lādētāja) DHS710Z
prodImage
354,46
354,46
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Akumulators
Akumulatoru skaits:0
Cits
Skaņas spiediena līmenis:97 dB
Skaņas jaudas līmenis:105 dB
Putekļu nosūkšana:
Griešanas īpašības
Maks. griešanas dziļums pie 45°:49 mm
Maks. griešanas dziļums pie 90°:68 mm
Iestatījumi
Griešanas leņķa iestatījums:L 50°, R 50°
Izmēri
Svars:3,4 kg
Specifikācija
Zāģa tips:Rokas ripzāģis
Apgriezienu skaits:4 800 apgr./min
Strāvas padeve:Akumulators
Nominālais spriegums:36 V
Zāģa asmens urbums:30 mm
Zāģa asmens diametrs:Ø 190 mm

Cenas vēsture

1M 3M6M
Makita DHS710Z
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no Makita

Makita HR2631FT13
no 220,80
Makita HR2631FT139 Salīdzināt cenas
Makita BL1850B (197280-8)
no 65,00
Makita BL1850B (197280-8)30 Salīdzināt cenas
Makita DCG180Z
no 154,28
Makita DCG180Z12 Salīdzināt cenas
Makita Bindedraht blank 199137-9
no 129,00
Makita Bindedraht blank 199137-912 Salīdzināt cenas
Makita DHR243Z
no 210,70
Makita DHR243Z25 Salīdzināt cenas
Makita DFR550Z
no 195,20
Makita DFR550Z19 Salīdzināt cenas
Makita DHP458Z
no 97,00
Makita DHP458Z16 Salīdzināt cenas
Makita DMP181Z
no 107,90
Makita DMP181Z26 Salīdzināt cenas
Makita DHP482Z
no 72,52
Makita DHP482Z20 Salīdzināt cenas
Makita 4351FCTJ
no 169,28
Makita 4351FCTJ18 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

Holzmann HBS230HQ 230V
Holzmann HBS230HQ 230V
no 215,00
Uz cenu salīdzinājumu
4 Piedāvājumi
Einhell TE-TS 254 T (4340430)
Einhell TE-TS 254 T (4340430)
no 214,95
Uz cenu salīdzinājumu
12 Piedāvājumi
Makita 5008MGJ
Makita 5008MGJ
no 225,00
Uz cenu salīdzinājumu
6 Piedāvājumi
Einhell TC-SM 254
Einhell TC-SM 254
no 214,50
Uz cenu salīdzinājumu
12 Piedāvājumi
DeWalt DCS565NT
DeWalt DCS565NT
no 213,99
Uz cenu salīdzinājumu
24 Piedāvājumi
Scheppach HM140L
Scheppach HM140L
no 203,26
Uz cenu salīdzinājumu
16 Piedāvājumi
Metabo STA 18 LTX
Metabo STA 18 LTX
no 216,30
Uz cenu salīdzinājumu
4 Piedāvājumi
Flex CS 62 18.0-EC C (491322)
Flex CS 62 18.0-EC C (491322)
no 216,98
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
Makita 5008MG
Makita 5008MG
no 228,62
Uz cenu salīdzinājumu
15 Piedāvājumi
Flex CS 62 18.0-EC C (491322)
Flex CS 62 18.0-EC C (491322)
no 216,98
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel