Ilustrācija var atšķirties
Makita DJR360ZK
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Zāģis
- Zāģa tips: Šāģis
- Apgriezienu skaits: 2.300 apgr./min - 3.000 apgr./min
- Nominālais spriegums: 36 V
- Gājiena garums: 32 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 90°: 255 mm
- Akumulatoru skaits: 2
- Akumulatora kapacitāte: 5 Ah
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DJR360ZK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 141,31€

Einhell TE-CC 250 UF (4340539)
no 440,00€

Einhell TP-JST 18/135 Li BL (4321265)
no 107,40€

Metabo TS 254 (600668000)
no 650,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora birstes zāģis Makita DJR360ZK (bez akumulatora, bez lādētāja ar korpusu) | 0088381806244

296,16€
296,16€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 2 |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Piederumi: | Čemodāns, Zāģa asmens |
|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 255 mm |
|---|
| Izmēri: | P11,60 cm x A24,30 cm x D44,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,60 kg |
| Zāģa tips: | Šāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 2.300 apgr./min - 3.000 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 36 V |
| Gājiena garums: | 32 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DJR360ZK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Makita
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Makita Elektriskais MotorzāģisMakita elektriskais zāles pļāvējsMakita Elektriskais ZāģisMakita Elektriskais Ķēdes ZāģisMakšķerēšanas KrēslsMammut ApaviMakita LedusskapisMakita Kastemakita triecienatslēgaMakita FleksisMakita radioInstrumenti MakitaMakita Dārza ŠķēresMakita Urbjmašīnas KomplektsMakita Orbitālā SlīpmašīnaMakita Zaru Zāģis




















