Ilustrācija var atšķirties
Makita DS4012J
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Urbjmašīna
- Patērētā jauda: 750 W
- Apgriezienu skaits: 0 apgr./min - 600 apgr./min
- Urbja diametrs koksnei: Ø 36 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 2 mm - 13 mm
- Labās/kreisās puses gaita: Jā
- Otrais rokturis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DS4012J
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita HR3210C
no 519,40€

Scheppach DP19Vario
no 304,60€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 255,12€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€

Optimum DX 13V (3020150)
no 1 393,92€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita Werkzeug GmbH DS4012J - Bohr-/Rührmaschine - 750 W

411,68€
416,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
Apraksts
MAKPAC Gr.3, zobenzobrata urbjmašīnas patrona 13 mm, urbjmašīnas patronas atslēga S13
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Izmēri: | P83 mm x G340 cm x A390 mm |
|---|---|
| Svars: | 2,80 kg |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 36 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 2 mm - 13 mm |
| Patērētā jauda: | 750 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 0 apgr./min - 600 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DS4012J
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Makita
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Makita Elektriskais MotorzāģisMakita elektriskais zāles pļāvējsMakita Elektriskais ZāģisMakita Elektriskais Ķēdes ZāģisMakšķerēšanas KrēslsMammut ZābakiMakita LedusskapisMakita Kastemakita triecienatslēgaMakita FleksisMakita radioInstrumenti MakitaMakita Dārza ŠķēresMakita Urbjmašīnas KomplektsMakita Orbitālā SlīpmašīnaMakita Zaru Zāģis




















