Makita DSP600ZJ2
Ražotājs: Makita
- Zāģis
- Zāģa tips: Iegremdējamais zāģis
- Apgriezienu skaits: 2.500 apgr./min - 6.300 apgr./min
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 36 V
- Zāģa asmens urbums: 20 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 165 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 45°: 45 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DSP600ZJ2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 141,31€

Einhell TE-CC 250 UF (4340539)
no 440,00€

Einhell TP-JST 18/135 Li BL (4321265)
no 112,81€

Metabo TS 254 (600668000)
no 650,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita Pilarka tarczowa Makita DSP600ZJ 2 x 18 V 165 mm

355,49€
355,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ripzāģis Makita DSP600ZJ 2 x 18 V 165 mm | DSP600ZJ | 088381844291

382,75€
382,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora ripzāģis Makita DSP600ZJ; 2x18 V (bez akumulatora un lādētāja)

497,99€
497,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Skaņas spiediena līmenis: | 92 dB |
|---|---|
| Skaņas jaudas līmenis: | 103 dB |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 45 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 56 mm |
| Izmēri: | G34,60 cm x P24,10 cm x A27,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,10 kg |
| Zāģa tips: | Iegremdējamais zāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 2.500 apgr./min - 6.300 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 36 V |
| Zāģa asmens urbums: | 20 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 165 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DSP600ZJ2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Makita
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Makita Elektriskais MotorzāģisMakita elektriskais zāles pļāvējsMakita Elektriskais ZāģisMakita Elektriskais Ķēdes ZāģisMakšķerēšanas KrēslsMammut ZābakiMakita LedusskapisMakita Kastemakita triecienatslēgaMakita FleksisMakita radioInstrumenti MakitaMakita Dārza ŠķēresMakita Urbjmašīnas KomplektsMakita Orbitālā SlīpmašīnaMakita Zaru Zāģis






















