Ilustrācija var atšķirties
Makita GA5040RZ1
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Komplekts sastāv no: Spannflanča, flančas uzgrieznis, galvenais atslēga 35 mm
- Patērētā jauda: 1.100 W
- Apgriezienu skaits: 11.000 apgr./min
- Diska diametrs: Ø 125 mm
- Aizsargvāks: Jā
- Vārpstas fiksācija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita GA5040RZ1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita BO5041
no 122,73€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 806,60€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 66,00€

Proxxon LWS (28547)
no 99,30€

Scheppach OSM600
no 219,12€

Flex ORE 5-150 EC (447706)
no 292,60€

Festool BS 75 E-Plus (576295)
no 626,40€

Metabo WEV 17-125 Quick (600516000)
no 158,48€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita GA5040RZ1 GA5040RZ1 Winkelschleifer 125 mm 1100 W

148,33€
153,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Diska diametrs: | Ø 125 mm |
|---|
| Izmēri: | P139 mm x A103 mm x G299 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,40 kg |
| Spannflanča, flančas uzgrieznis, galvenais atslēga 35 mm |
| Leņķa slīpmašīna |
| Patērētā jauda: | 1.100 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 11.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita GA5040RZ1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Makita
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Makita Galda ZāģisMakita Lentas SlīpmašīnaMakita Leņķa Slīpmašīna 18VMakita Skrūvgriezis 18VMako wokMakšķerēšanas SpolesMangalMakita LedusskapisMakita Kastemakita triecienatslēgaMakita FleksisMakita radioInstrumenti MakitaMakita Dārza ŠķēresMakita Urbjmašīnas KomplektsMakita Orbitālā SlīpmašīnaMakita Zaru Zāģis





















