Ilustrācija var atšķirties
Makita GA7050R
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Komplekts sastāv no: Sprieguma flančs, flanča uzgrieznis, priekšējā cauruma atslēga 35 mm
- Patērētā jauda: 2.000 W
- Apgriezienu skaits: 8.500 apgr./min
- Slīpēšanas vārpstas vītne: M14x2
- Diska diametrs: Ø 180 mm
- Aizsargvāks: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita GA7050R
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita BO5041
no 122,73€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 806,60€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 66,00€

Proxxon LWS (28547)
no 99,30€

Scheppach OSM600
no 219,12€

Flex ORE 5-150 EC (447706)
no 292,60€

Festool BS 75 E-Plus (576295)
no 626,40€

Metabo WEV 17-125 Quick (600516000)
no 158,48€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita GA7050R - Winkelschleifer - 2000 W - 180

163,65€
168,64€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Slīpēšanas vārpstas vītne: | M14x2 |
|---|---|
| Diska diametrs: | Ø 180 mm |
| Izmēri: | P200 mm x A132 mm x G455 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,60 kg |
| Sprieguma flančs, flanča uzgrieznis, priekšējā cauruma atslēga 35 mm |
| Leņķa slīpmašīna |
| Patērētā jauda: | 2.000 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 8.500 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita GA7050R
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Makita
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Makita Galda ZāģisMakita Lentas SlīpmašīnaMakita Leņķa Slīpmašīna 18VMakita Skrūvgriezis 18VMako wokMakšķerēšanas SpolesMangalMakita LedusskapisMakita Kastemakita triecienatslēgaMakita FleksisMakita radioInstrumenti MakitaMakita Dārza ŠķēresMakita Urbjmašīnas KomplektsMakita Orbitālā SlīpmašīnaMakita Zaru Zāģis





















