Ilustrācija var atšķirties
Makita HP333DSAP1
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.700 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 14 Nm
- Griezes moments cietā: 30 Nm
- Nominālais spriegums: 12 V
- Sitienu skaits min.: 6.750 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita HP333DSAP1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Einhell IMPAXXO 18/400 (4510070)
no 121,60€

DeWalt DCF922N
no 154,11€

Einhell TH-CD 12-2 Li (4513660)
no 43,00€

Einhell TE-SD 3,6/1 Li (4513501)
no 31,60€

Festool TXS 12 2,5-Set (576874)
no 384,08€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita HP333DSAP1 pink Cordless Combi Drill HP333DSAP1

226,10€
226,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 21 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 0,80 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.700 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 14 Nm |
| Griezes moments cietā: | 30 Nm |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Sitienu skaits min.: | 6.750 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 25.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita HP333DSAP1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























