Ilustrācija var atšķirties
Makita M6002
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Urbjmašīna
- Jauda: 450 W
- Tukšgaitas apgriezieni: 3.000 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 25 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 10 mm
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 1,50 mm - 10 mm
- Labās/kreisās puses gaita: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita M6002
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita HR3210C
no 519,40€

Scheppach DP19Vario
no 304,60€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 255,12€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€

Optimum DX 13V (3020150)
no 1 393,92€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MAKITA WIERTARKA 450W 10mm M6002B SAMOZACISK /MT | M6002B | 0088381695930

51,00€
51,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MAKITA WIERTARKA 450W 10mm M6002B SAMOZACISK /MT M6002B (0088381695930) ( JOINEDIT79000569 )

55,00€
55,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P6,40 cm x G23,40 cm x A14,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,30 kg |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 25 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 10 mm |
| Jauda: | 450 W |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 3.000 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita M6002
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















