Ilustrācija var atšķirties
Maxi Cosi AxissFix Plus
Ražotājs: Maxi Cosi
Ilustrācija var atšķirties
- Bērnu sēdeklis
- Vecuma piemērotība: 0,00 mēn. - 4 gads(i)
- Josta integrēta: Jā
- Jostas veids: 5 punkts
- Regulējamas pozīcijas: 4
- Ķermeņa svars: Līdz 19 kg
- Drošība: ISOFIX ar Top Tether, sānu sadursmes aizsardzība
- Noņemams un mazgājams pārvalks: Jā
Cenas vēsture
1M
Maxi Cosi AxissFix Plus
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Maxi Cosi
Populāri produkti

Maxi Cosi Emerald 360 S
no 389,99€

Cybex Solution X i-Fix
no 179,00€

Cybex Solution S2 i-Fix
no 199,00€

Cybex Solution G2 i-Fix Comfort
no 229,00€

Cybex Sirona Gi i-Size
no 439,99€

Cybex Solution G2 i-Fix Plus
no 249,00€

Britax Römer Adventure Plus 2
no 135,76€

Britax Römer Discovery Plus 2
no 169,92€

Cybex Base G
no 203,00€

Cybex Cloud G i-Size Plus
no 160,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Autokrēsliņš Maxi Cosi AxissFix Plus 0-18 kg

299,99€
299,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Josta integrēta: | Jā |
|---|---|
| Jostas veids: | 5 punkts |
| Izmēri: | P44,50 cm x A65,00 cm x D55,00 cm |
|---|---|
| Svars: | 12,45 kg |
| Regulējamas pozīcijas: | 4 |
|---|---|
| Ķermeņa svars: | Līdz 19 kg |
| Drošība: | ISOFIX ar Top Tether, sānu sadursmes aizsardzība |
| Vecuma piemērotība: | 0,00 mēn. - 4 gads(i) |
|---|
| Noņemams un mazgājams pārvalks: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M
Maxi Cosi AxissFix Plus
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















