Ilustrācija var atšķirties
Metabo BS 18 LT BL Q (602334800)
Ražotājs: Metabo
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 2.100 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 34 Nm
- Griezes moments cietā: 60 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 38 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Metabo BS 18 LT BL Q (602334800)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Metabo
Populāri produkti

Metabo BS 18 L BL Q (613156850)
no 155,75€

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Metabo BS 18 LT BL Q 18 V 2 x akumulator 4 Ah | 602334800 | 4007430334947

323,10€
323,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrętarka Metabo BS 18 LT BL Q 18 V 2 x akumulator 4 Ah | 602334800 | 4007430334947

323,45€
323,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Metabo BS 18 LT BL Q 18 V 2 x akumulators 4 Ah | 602334800 | 4007430334947

332,40€
332,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbjmašīna BS 18 LT BL Quick / 2x LiHD 4,0Ah, Metabo 602334800&MET

351,30€
351,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Metabo BS 18 LT BL Q (602334800) Urbjmašīna

365,99€
365,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkretarka Metabo BS 18 LT BL Q 18 V 2 x akumulator 4 Ah 602334800 (4007430334947) ( JOINEDIT85577339 )

370,00€
370,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu urbis - METABO - BS 18 LT BL Q - 18 V - MetaBOX 145

409,00€
409,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Piederumi: | Bitu turētājs, Čemodāns, Jostas klipsis, Lādētājs, Patronas turētājs |
|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 38 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 34 Nm |
| Griezes moments cietā: | 60 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Metabo BS 18 LT BL Q (602334800)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























