Ilustrācija var atšķirties
Metabo GE 950 G Plus (600618000)
Ražotājs: Metabo
Ilustrācija var atšķirties
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Taisnais slīpmašīna
- Patērētā jauda: 950 W
- Izejas jauda: 510 W
- Apgriezienu skaits: 2.500 apgr./min - 8.700 apgr./min
- Vārpstas fiksācija: Jā
- Otrais rokturis: Jā
- Pārslodzes aizsardzība: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Metabo GE 950 G Plus (600618000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Metabo
Populāri produkti

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 67,35€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 806,60€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DBO180Z
no 87,49€

Proxxon LWS (28547)
no 101,40€

Scheppach OSM600
no 241,46€

Makita DGA513Z
no 161,00€

Makita DGA452Z
no 81,73€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Metabo GE 950 G Plus (600618000) | GE950G | 4007430212412

280,05€
280,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Slīpmašīna Metabo GE 950 G Plus (600618000) | GE950G | 4007430212412

287,65€
287,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Taisnā slīpmašīna GE 950 G Plus, Metabo 600618000&MET

311,40€
311,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lineārā slīpmašīna Metabo GE 950 G Plus (kartona kastē) | 4007430212412

312,02€
312,02€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Taisnā slīpmašīna GE 950 G Plus, Metabo

319,45€
319,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
METABO Szlifierka prosta GE 950 G PLUS 950W (600618000) ( GE950G 4331238 600618000 MET600618000 ) Slīpmašīna

320,00€
320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
METABO STRAIGHT GRINDER 950W 6mm GE 950 G Plus | 4331238 | 4007430212412 | WLONONWCRBPMU

320,24€
320,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Pārslodzes aizsardzība: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Svars: | 1,70 kg |
|---|
| Taisnais slīpmašīna |
| Patērētā jauda: | 950 W |
|---|---|
| Izejas jauda: | 510 W |
| Apgriezienu skaits: | 2.500 apgr./min - 8.700 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Metabo GE 950 G Plus (600618000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























