Ilustrācija var atšķirties
Michael Kors MK3190
Ražotājs: Michael Kors
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu analogais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
- Lunete: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Michael Kors MK3190
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Michael Kors
Populāri produkti

Michael Kors Pyper MK4339
no 192,60€

Emporio Armani AR1925
no 136,94€

Tommy Hilfiger 1781943
no 96,46€

Tissot PRX 35 mm (T137.210.11.041.00)
no 405,00€

Tommy Hilfiger 1781944
no 94,00€

Nixon The Time Teller Acetate
no 278,39€

Fossil Carlie Mini (ES4502)
no 107,39€

Boccia 3189-02
no 147,89€

Citizen Super Titanium EW2210-53E
no 322,89€

Emporio Armani AR1926
no 111,65€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sieviešu Pulkstenis Michael Kors MK3190 (Ø 39 mm)

167,68€
167,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Ciparnīca: | Jā |
|---|
| Diametrs: | 39 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A7 mm |
| Svars: | 91 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Michael Kors MK3190
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















