Miele DG 6010
Ražotājs: Miele
- Iebūvējama tvaika cepeškrāsns
- Cepeškrāsns režīmi: Tvaika gatavošanas līmenis
- Cepeškrāsns tilpums: 24 l
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- Pieslēguma jauda: 2.300 W
- Ievietošanas līmeņu skaits: 3
- Elektroniskā temperatūras regulēšana: Jā
- Displejs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Miele DG 6010
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Bosch Serie 8 HSG7361B1
no 1 295,00€

Siemens iQ700 HS758G3B1
no 1 380,00€

Neff N 90 C24FS31N0
no 1 570,00€

Bosch Serie 8 HSG636BB1
no 1 020,00€

Siemens iQ700 HS736G3B1
no 1 164,35€

Bosch Serie 8 HSG7364B1
no 1 333,54€

Bosch Serie 8 HSG7584B1
no 2 370,00€

Siemens iQ700 CS736G1B1
no 2 146,00€

Steba DG 30
no 330,10€

Neff N 90 C15FS22N0
no 1 085,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele DG 6010 OBSW Obsidian Black Tvaika krāsns 9351490

1 079,00€
1 079,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Cepeškrāsns režīmi: | Tvaika gatavošanas līmenis |
|---|---|
| Cepeškrāsns tilpums: | 24 l |
| Ievietošanas līmeņu skaits: | 3 |
| Apakšā |
| Pieslēguma jauda: | 2.300 W |
|---|
| Izmēri: | P49,50 cm x D36,40 cm x A38,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 17,50 kg |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Displejs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Miele DG 6010
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















