Miele DG 7240
Ražotājs: Miele
- Iebūvējama tvaika cepeškrāsns
- Cepeškrāsns režīmi: Atkausēšana, Tvaika gatavošanas līmenis, Uzturēt siltu
- Cepeškrāsns tilpums: 40 l
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- Pieslēguma jauda: 3.600 W
- Displejs: Jā
- WLAN: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele DG 7240
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Bosch Serie 8 HSG7361B1
no 1 091,15€

Siemens iQ700 HS758G3B1
no 1 386,55€

Neff N 90 C24FS31N0
no 1 591,83€

Bosch Serie 8 HSG636BB1
no 1 020,00€

Siemens iQ700 HS736G3B1
no 1 199,10€

AEG MealAssist 8000 TB8SB73ZAB
no 909,99€

Bosch Serie 8 HSG7364B1
no 1 333,54€

Bosch Serie 8 HSG7584B1
no 2 370,00€

Siemens iQ700 CS736G1B1
no 2 146,00€

Steba DG 30
no 330,10€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Įmontuojama garinė orkaitė Miele DG 7240 11106390 | 4002516128472 | 4002516128472

1 501,50€
1 501,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MIELE DG 7240 EDST/CLST

1 690,00€
1 690,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele DG 7240 EDST/CLST Kompaktās cepeškrāsnis! / 22914620

1 700,00€
1 700,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele DG 7240 cepeškrāsns

1 779,00€
1 779,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Cepeškrāsns režīmi: | Atkausēšana, Tvaika gatavošanas līmenis, Uzturēt siltu |
|---|---|
| Cepeškrāsns tilpums: | 40 l |
| Apakšā |
| Pieslēguma jauda: | 3.600 W |
|---|
| Izmēri: | P59,50 cm x D56,90 cm x A45,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 26,50 kg |
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| WLAN: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Ūdens tvertne: | 1,50 l |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele DG 7240
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















