Miele Duoflex HX1 Extra
Ražotājs: Miele
- Rokas putekļsūcējs
- Savākšanas tilpums: 0,30 l
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Elektrobirste, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Universālā birste
- Akumulatora darbības laiks: 55 min
- Uzlādes laiks: 210 min
- Bez maisiņa: Jā
- Jauda: 160 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Duoflex HX1 Extra
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Shark IP3251EUT
no 399,21€

Dreame V30
no 378,80€

Dyson V8 Absolute (476547-01)
no 335,20€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 310,65€

Levoit LVAC 200
no 137,40€

Dyson Cyclone V10 Absolute (448883-01)
no 385,10€

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 230,00€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 236,45€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dulkių siurblys - šluota Miele Duoflex HX1 Extra 12377730 | 12377730 | 4002516715320

363,55€
363,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Dulkių siurblys - šluota Miele Duoflex HX1 Extra 12377730

372,49€
372,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu putekļu sūcējs Miele Duoflex HX1 Extra Brilliant White, 12377730

459,00€
459,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Duoflex HX1 Extra Brilliant White putekļu sūcējs 000101115029

482,99€
482,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P26 cm x A125 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,10 kg |
| 79 dB |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 160 W |
| Savākšanas tilpums: | 0,30 l |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Filtrēšanas sistēma: | Higiēnas filtrs |
| Papildu sprauslas: | Elektrobirste, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Universālā birste |
| Akumulatora darbības laiks: | 55 min |
| Akumulatora kapacitāte: | 2,50 Ah |
| Uzlādes laiks: | 210 min |
| Sienas stiprinājums |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Duoflex HX1 Extra
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























