Miele G 7197 SCVi XXL AD 125 Edition
Ražotājs: Miele
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 8,40 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 64 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 43 dB
- Ietilpība (komplekti): 14
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
- MPN: G 7197 SCVi XXL AD 125 Edition
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele G 7197 SCVi XXL AD 125 Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 1 170,00€

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 531,39€

Siemens iQ500 SN65ZX07CE
no 750,00€

Neff N 50 S155EVX04E
no 560,00€

Bosch Serie 4 SMV4EVX08E
no 1 063,14€

Siemens iQ700 SX87TX02CE
no 1 074,02€

Siemens iQ300 SN53ES22CE
no 787,23€

Bosch Serie 6 SMV6ZCX16E
no 760,00€

Siemens iQ300 SN63EX04TE
no 601,28€

Bosch Hausgeräte Serie 4 SMP4ECC72S
no 625,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Indaplovė MIELE G 7197 SCVi XXL 125 Edition | G_7197 | 4002516714194

1 440,25€
1 440,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Trauku mazgājamā mašīna G 7197 SCVi XXL 125 Edition G_7197

1 464,40€
1 464,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele G 7197 SCVi XXL AD 125 Edition iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna

1 699,49€
1 699,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1824355 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 8,40 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 64 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 43 dB |
| Ietilpība (komplekti): | 14 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Dozēšanas asistents: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu atvilktne |
| Bērnu drošība: | Nē |
| WLAN: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,50 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 48 kg |
| G 7197 SCVi XXL AD 125 Edition |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele G 7197 SCVi XXL AD 125 Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti












