Miele H 7264 BP
Ražotājs: Miele
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Intensīvs karstums, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Rūgšanas pakāpe
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: H 7264 BP
- EPREL: 295070
- Elektroenerģijas patēriņš: 1,10 kWh
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele H 7264 BP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Siemens Hausgeräte iQ100 HB013FBB1
no 385,00€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 120,00€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 844,48€

Siemens iQ700 HM736GAB1
no 1 317,00€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 502,95€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 350,00€

Siemens iQ700 HB774G1B1
no 833,50€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 659,65€

Siemens iQ700 HM776GKB1
no 1 250,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele H 7264 BP cepeškrāsns

2 059,00€
2 059,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele H 7264 BP EDST/CLST Cepeškrāsns Ner. tērauds "CleanSteel" 11104260

2 099,00€
2 099,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
|---|---|
| Karstumizturīgs logs: | Jā |
| EPREL: | 295070 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 1,10 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 3.600 W |
| Izmēri: | P59,50 cm x D56,90 cm x A59,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 47 kg |
| H 7264 BP |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Cepeškrāsns režīmi: | Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Intensīvs karstums, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Rūgšanas pakāpe |
| Cepeškrāsns tilpums: | 76 l |
| Displejs: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele H 7264 BP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











