Miele M 2234 SC
Ražotājs: Miele
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Integrējams
- Cepeškrāsns tilpums: 17 l
- Jauda: 800 W
- Grila jauda: 800 W
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Taimeris: Jā
- Displejs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele M 2234 SC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

AEG TMS5G25IEM
no 355,87€

Medion MD 15501
no 145,00€

Hisense H23MOBS5HG4
no 108,20€

LG MH6535NBS
no 197,63€

Siemens iQ700 CE732GXB1
no 1 340,00€

Samsung MC28H5015
no 135,00€

Caso MG20 Ecostyle
no 135,24€

Cecotec Proclean 3110 Retro
no 70,19€

Panasonic NN-CS88LBEPG
no 545,00€

Caso MCG 25 Šefpavārs
no 165,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele M 2234 SC OBSW Obisidiāna melna Iebūvējama mikroviļņu krāsns 11103460

1 179,00€
1 179,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele M 2234 SC BRWS Iebūvējama mikroviļņu krāsns 11103420

1 179,00€
1 179,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 17 l |
| Kreisais |
| Taimeris: | Jā |
|---|---|
| Displejs: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 27,20 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P59,50 cm x A37,20 cm x D31 cm |
| Svars: | 14,40 kg |
| Integrējams |
| Jauda: | 800 W |
|---|---|
| Grila jauda: | 800 W |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele M 2234 SC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










