Miele TCR 780 WP
Ražotājs: Miele
- Siltumsūkņa žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 9 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 60 dB
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- EPREL: 2187006
- MPN: TCR780WP Eco&Steam&9kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele TCR 780 WP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W75780
no 720,00€

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 730,00€

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 620,00€

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 796,70€

Hisense DH5S102BW
no 604,98€

Bomann WPT 7154
no 385,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 715,00€

Gorenje DHNE83
no 540,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 475,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 850,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Džiovyklė su šilumos siurbliu Miele TCR 780 WP | TCR 780 WP | 4002516463566

2 224,70€
2 224,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Žāvētājs ar siltumsūkni TCR 780 WP

2 262,03€
2 262,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele TCR780 WP veļas žāvētājs

2 635,99€
2 635,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 94 |
| 95 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| C (Skala A-G) |
| EPREL: | 2187006 |
|---|
| Ietilpība: | Žāvēšana 9 kg |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Tvaika tīrīšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| 60 dB |
| A (Skala A-D) |
| Izmēri: | P59,60 cm x A85 cm x D63,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 62 kg |
| TCR780WP Eco&Steam&9kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele TCR 780 WP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











