Miele WTR870 WPM PWash & TDos
Ražotājs: Miele
- Veļas mazgāšanas un žāvēšanas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.600 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 8 kg, Žāvēšana 5 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WTR870WPM PWash&TDos 8/5 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele WTR870 WPM PWash & TDos
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 6 WNG24442
no 840,00€

Samsung WD18DB8995BZT2
no 1 669,99€

Bosch WNA13441
no 698,93€

Hisense WD5S1045BW
no 549,00€

Siemens iQ300 WN34A141
no 735,75€

Bosch Serie 8 WNC244070
no 957,80€

Samsung WD5100D SLIM WD90DG5G34BEEG
no 417,30€

AEG 9000 SensiDry L9WEF80690
no 1 176,75€

Bosch Serie 8 WNC254A40
no 1 015,05€

Bosch Serie 8 WNC254AS0
no 1 100,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele WTR870WPM PWash &TDos veļas mašīna

2 155,21€
2 155,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skalbimo mašina Miele WTR 870 WPM | MI0100048 | 4002516591481

2 206,30€
2 206,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Veļas mazgājamā mašīna–žāvētājs Miele WTR870WPM 8kg/5kg 1600apgr./min TwinDos WiFi -

2 483,00€
2 483,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele WTR870WPM PWash & TDos 8/5 kg WT1 veļas mašīna ar žāvētāju 8/5 kg 12092000

2 599,00€
2 599,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele WTR870WPM 8kg 63.7cm Ar žāvētāju! / 7171201

2 670,00€
2 670,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju Miele WTR870WPM PWash& TDos 8/5kg, 1600apgr./min. SteamCare, 12092000

2 699,00€
2 699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 361117 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase (mazgāšana): | A (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana): | 46 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana, žāvēšana): | 262 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana un centrifugēšana): | 47 l |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana, centrifugēšana un žāvēšana): | 68 l |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
|---|---|
| Skaņas jauda centrifugējot: | 69 dB |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.600 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 8 kg, Žāvēšana 5 kg |
| AquaStop: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Skalošanas apturēšana: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,60 cm x A85 cm x D63,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 98 kg |
| WTR870WPM PWash&TDos 8/5 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele WTR870 WPM PWash & TDos
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














