Ilustrācija var atšķirties
MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)
Ražotājs: MikroTik
Ilustrācija var atšķirties
- WLAN atkārtotājs
- Datu pārraides ātrums: 867 Mbit/s ar WLAN
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- WLAN frekvence: 5 GHz
- Gigabitu LAN porti: 1x
- LAN ātrums: 1000 Mbit (IEEE 802.3ab)
- Enerģija pa Ethernet (IEEE 802.3af): Jā
- Šifrēšana: 64bit AES, 128bit AES, WEP, WPA, WPA2
Cenas vēsture
1M 3M6M
MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MikroTik
Populāri produkti

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)
no 39,00€

FRITZ! FRITZ!Repeater 1700
no 110,00€

FRITZ! Fritz!Repeater 3000 AX
no 173,55€

FRITZ! FRITZ!Repeater 2700
no 137,50€

AVM Fritz! Repeater 600
no 38,65€

AVM Fritz! Repeater 1200 AX
no 73,00€

AVM Fritz! Repeater 6000
no 240,00€

FRITZ! FRITZ!Repeater 1610 Outdoor
no 124,48€
33 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Mikrotik RBSXTsqG-5acD 1000 Mbit/s White Power over Ethernet (PoE)

76,18€
78,68€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MIKROTIK RBSXTsqG-5acD SXTsq 5 ac CPE 5G

85,85€
88,35€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Rūteris Mikrotik MIKROTIK RBSXTsqG-5acD SXTsq 5 ac CPE 5G

90,54€
93,04€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Šifrēšana: | 64bit AES, 128bit AES, WEP, WPA, WPA2 |
|---|---|
| Savienojumi: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Izmēri: | P129 mm x A129 mm x D34 mm |
|---|---|
| Svars: | 295 g |
| Gigabitu LAN porti: | 1x |
|---|---|
| LAN ātrums: | 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| Enerģija pa Ethernet (IEEE 802.3af): | Jā |
| Datu pārraides ātrums: | 867 Mbit/s ar WLAN |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| WLAN frekvence: | 5 GHz |
Cenas vēsture
1M 3M6M
MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no MikroTik
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Mikroviļņu Krāsns Ar Cepeškrāsns FunkcijuMikroviļņu Krāsns Ar Grilu Un KonvekcijuMikroviļņu Krāsns SamsungMikroviļņu Krāsns StollarMikrošķiedras DvieļiMikseris ar StatīvuMilitārie PulksteņiMini CepeškrāsnisMini kompresorsMikrotik ModemsRouterboard MikrotikMikrotik LTE WAPWifi 6 MikrotikMikrotik Wireless RouterAC ModemsTig AcAC adapteris 5V 2AModems 4G MikrotikAdapter Ac Dc






















