Milwaukee HD18 JSB-0
Ražotājs: Milwaukee
- Zāģis
- Zāģa tips: Svārstību gājiena figūrzāģis
- Apgriezienu skaits: 2 050 apgr./min - 2 700 apgr./min
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 18 V
- Gājiena garums: 26 mm
- Griešanas dziļums kokā: 120 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 10 mm
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 187,25€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,65€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,55€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 862,20€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee bezvadu ripzāģis HD 18 JSB/0, bez akumulatora un lādētāja 4933417845

224,33€
224,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|
| Griešanas dziļums kokā: | 120 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 10 mm |
| Slīpuma iestatīšana: | 45° |
|---|
| Svars: | 2,9 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Svārstību gājiena figūrzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 2 050 apgr./min - 2 700 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Gājiena garums: | 26 mm |
Populāri produkti



















