Milwaukee K 750 S
Ražotājs: Milwaukee
- Patērētā jauda: 1.550 W
- Tukšgaitas apgriezieni: 300 apgr./min
- Maks. triecienu skaits: 2.700 1/min
- Trieciena enerģija: 11,90 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 50 mm
- SDS-Max: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Otrais rokturis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee K 750 S
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Scheppach DP19Vario
no 305,85€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 595,90€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 237,25€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Elektriskais perforators Milwaukee K 750 S, 11,9 J, SDS-Max, 1150 W + korpuss | 4002395235193

1 036,66€
1 036,66€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Milwaukee K 750S ( 4933398600 4002395235193 ) Virtuves piederumi

1 215,00€
1 215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| SDS-Max: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Svars: | 8,20 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 50 mm |
|---|
| Patērētā jauda: | 1.550 W |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 300 apgr./min |
| Maks. triecienu skaits: | 2.700 1/min |
| Trieciena enerģija: | 11,90 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee K 750 S
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















