Milwaukee M12 FDDXKIT-202X
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 400 apgr./min - 1.600 apgr./min
- Griezes moments: 34 Nm
- Nominālais spriegums: 12 V
- Skrūves diametrs: Ø 10 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 28 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 10 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M12 FDDXKIT-202X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 132,25€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 109,26€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DHP453Z
no 59,98€

Makita DFR550Z
no 205,50€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee M12 FDDXKIT-202X bezvadu urbjmašīnu komplekts, 12 V, 2 x 2 Ah, lādētājs, futrālis + 4 patronas | 4058546229245

354,11€
354,11€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Milwaukee akumulatora skrūvgriezis 12V M12 FDDXKIT-202X BTY. drill DRIVER IN2, 4933464979

364,96€
364,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Bitu turētājs, Čemodāns, Ekscentra uzgalis, Jostas klipsis, Lādētājs, Leņķa uzgalis |
| Svars: | 900 g |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 28 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 400 apgr./min - 1.600 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 34 Nm |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M12 FDDXKIT-202X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti












