Milwaukee M12 FIR38-201B
Ražotājs: Milwaukee
- Tukšgaitas apgriezieni: 200 apgr./min
- Griezes moments: 75 Nm
- Nominālais spriegums: 12 V
- Labās/kreisās puses gaita: Jā
- Savienojuma vītne: 1/4
- Strāvas padeve: Akumulators
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora kapacitāte: 2 Ah
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M12 FIR38-201B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Collomix Xo 1 R HF (25100)
no 389,51€

Rothenberger ROMAX 4000 (1000001923)
no 1 560,82€

DeWalt DCE590N-XJ
no 301,52€

Makita PS001GZ
no 615,14€

Einhell TE-DA 18/760 Li-Solo
no 86,97€

Hazet Druckluft-Schlagschrauber (9012M)
no 141,78€

Proxxon Micromot 60/EF (28512)
no 39,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora trieciengriezējs Milwaukee M12 IR-201B, 3/8'', 12 V, 47 Nm, 1 x 2 Ah, lādētājs + soma | 4002395002023

268,98€
268,98€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Savienojuma vītne: | 1/4 |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Svars: | 1,36 kg |
|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 200 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 75 Nm |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M12 FIR38-201B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















