Milwaukee M12 FPDXKIT-202X
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.700 apgr./min
- Griezes moments: 44 Nm
- Nominālais spriegums: 12 V
- Sitienu skaits min.: 6.750 1/min
- Maks. triecienu skaits: 25.500 1/min
- Skrūves diametrs: Ø 8 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M12 FPDXKIT-202X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,00€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora urbjmašīna/skrūvjmašīna MILWAUKEE 4933464138

370,80€
370,80€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Milwaukee triecienurbjmašīna M12 FPDXKIT-202X Fuel 60Nm HD (2x2.0Ah akum.), 4933464138

378,27€
378,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee M12 FPDXKIT-202X akumulatora triecienurbjmašīnu komplekts, 12 V, 2 x 2 Ah, lādētājs, korpuss + 3 patronas | 4058546220839

453,57€
453,57€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.700 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 44 Nm |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Sitienu skaits min.: | 6.750 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 25.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M12 FPDXKIT-202X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















