Milwaukee M12 PCSS-0
Ražotājs: Milwaukee
- Multirīka funkcijas: Griešana
- Tukšgaitas apgriezieni: 500 apgr./min
- Nominālais spriegums: 12 V
- Mazākais līkuma rādiuss: 12 mm
- Maks. griešanas dziļums: 28 mm
- Strāvas padeve: Akumulators
- Akumulatoru skaits: 0
- Svars: 1,20 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M12 PCSS-0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Collomix Xo 1 R HF (25100)
no 389,51€

Rothenberger ROMAX 4000 (1000001923)
no 1 560,82€

DeWalt DCE590N-XJ
no 301,52€

Makita PS001GZ
no 615,14€

Einhell TE-DA 18/760 Li-Solo
no 86,97€

Hazet Druckluft-Schlagschrauber (9012M)
no 141,78€

Proxxon Micromot 60/EF (28512)
no 39,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee akumulatora cauruļu griezējs M12 PCSS-0, bez akumulatora un lādētāja 4933479241

233,22€
233,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee Obcinak do rur M12PCSS-0 4933479241 | 4933479241 | 4058546370350

238,40€
238,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee cauruļu griezējs M12PCSS-0 4933479241 | 4933479241 | 4058546370350

245,00€
245,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora trubu griezējs Milwaukee M12 PCSS-0; 12 V (bez akumulatora un lādētāja) 4933479241

270,60€
270,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee 4933479241 power universal cutter ( 4933479241 M12 PCSS-0 )

275,00€
275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Mazākais līkuma rādiuss: | 12 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums: | 28 mm |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Multirīka funkcijas: | Griešana |
|---|
| Svars: | 1,20 kg |
|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 500 apgr./min |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M12 PCSS-0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























