Milwaukee M18 BDD-402C
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.800 apgr./min
- Griezes moments: 60 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 38 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 13 mm
- Akumulatora māksla: Li-Ion
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 BDD-402C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,00€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee M18 BDD-402C akumulatora urbjmašīnu komplekts, 18 V, 60 Nm, 2 x 4 Ah, lādētājs + soma | 4002395003228

593,09€
593,09€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Uzlādes laiks: | 80 min |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
|---|
| Svars: | 2 kg |
|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 38 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 13 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.800 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 60 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 BDD-402C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















