Milwaukee M18 BLDD2-0X
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 550 apgr./min - 1.800 apgr./min
- Griezes moments: 82 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 76 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 1,50 mm - 13 mm
- Labās/kreisās puses gaita: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 BLDD2-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora urbjmašīna Milwaukee M18 BLDD2-0X, 18 V, 82 Nm + korpuss | 4058546224592 | BLDD2-0X

263,18€
263,18€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 76 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 550 apgr./min - 1.800 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 82 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 BLDD2-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















