Milwaukee M18 FBJS-0X (4933464799)
Ražotājs: Milwaukee
- Zāģis
- Zāģa tips: Figūrzāģis
- Apgriezienu skaits: 800 apgr./min - 3.500 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Gājiena garums: 25 mm
- Griešanas dziļums kokā: 100 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 10 mm
- Griešanas dziļums alumīnijā: 19 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FBJS-0X (4933464799)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,10€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,35€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,40€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee akumājas zāģis M18 FBJS-0X, bez akumulatora un lādētāja 4933500555

282,89€
282,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Griešanas dziļums kokā: | 100 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 10 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 19 mm |
| Slīpuma iestatīšana: | 45° |
|---|
| Zāģa tips: | Figūrzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 800 apgr./min - 3.500 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Gājiena garums: | 25 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FBJS-0X (4933464799)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















