Milwaukee M18 FCSRH66-0
Ražotājs: Milwaukee
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Apgriezienu skaits: 5.800 apgr./min
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 18 V
- Zāģa asmens urbums: 30 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 190 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 45°: 48 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FCSRH66-0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 187,65€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,30€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,35€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee akumulators zāģis M18 FUEL FCSRH66-0, bez akumulatora un lādētāja 4933471444

428,38€
428,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Prožektors: | Jā |
|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 48 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 66 mm |
| Slīpuma iestatīšana: | 53° |
|---|
| Svars: | 5,20 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 5.800 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Zāģa asmens urbums: | 30 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 190 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FCSRH66-0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















