Milwaukee M18 FDD3-0X
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 2.100 apgr./min
- Tukšgaitas apgriezieni: 2.100 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments cietā: 158 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 89 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FDD3-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,75€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
(4933479862) Akumulatora urbjmašīna M18 FDD3-0X GEN4 158Nm (bez akum.) Milwaukee 4933479862 | SLO_4933479862 | 4058546376567

245,95€
245,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee akumulatora urbjmašīna M18 FDD3-0X GEN4 158Nm( bez akum.), 4933479862

259,41€
259,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbjmašīna Milwaukee FUEL M18 FDD3-0X | 4058546376567

266,99€
266,99€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Wiertarko-wkrętarka Milwaukee M18 FDD3-0X 18 V | 4933479862 | 4058546376567

275,40€
275,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee M18 FDD3-0X 18 V | 4933479862 | 4058546376567

275,55€
275,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Milwaukee MILWAUKEE.M18FDD3-0X SCREWDRIVE | 4933479862 | 4058546376567

283,00€
283,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee Akum. suktuvas-gręžtuvas M18 FDD3-0X (158Nm) 18V (Be akum. ir įkroviklio) 4058546376567

302,10€
302,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee Drilling drill M18 FUEL without battery M18FDD3-0X 4933479862 4058546376567 (4058546376567) ( JOINEDIT89495567 )

325,00€
325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Urbjskrūvgriezis |
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 89 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 16 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 2.100 apgr./min |
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments cietā: | 158 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FDD3-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























